maskáče

maskáče a maskáčové nohavice od výrobcu  =  dobrá cena

maskáče eshop
VSTUP do ESHOPU maskáče :

 

 

 

 

Hľadáte kvalitné, ale zároveň aj lacné outdoor, alebo maskáčové oblečenie, bundy, nohavice, komplety, tričká a tielka, kraťasy, mikiny, svetre, vesty, tepláky, legíny alebo iné maskáče? No my v našom army shope také máme, lacné a kvalitné maskáče a priamo od výrobcu na predaj a zo všetkých možných druhov. Ale prečo by ste ich mali kupovať práve od nás? Dôvody sa vždy nájdu ako napr.,

  • Naše maskáče sú kvalitné a za skvelú cenu.
  • Ponúkame vám aj možnosť tel. objednávky.
  • Expresné doručenie tovaru do 24 hod. od potvrdenia objednávky
  • Ponuka maskáčov je široká a priamo od výrobcu, čo je zárukou dobrej ceny a kvality – slovenský výrobok
  • Pri objednávke do 14.00 hod. vám zašleme tovar ešte v deň objednávky a doručený bude u vás v nasledujúci deň, čo znamená, že u tejto objednávky môže byť tovar u vás už za niekoľko len málo hodín.
  • Pokiaľ nebudete spokojní s našim tovarom alebo s našimi službami, vrátime vám vaše ťažko zarobené peniaze, alebo vymeníme tovar za iný. 

iné doplnky

Ak sa rozhodnete využiť našu ponuku navštívte nás v našom army shope v Lehote pri Nitre v našej kamennej predajni, alebo si objednajte tovar z pohodlia vášho domova. Kliknutím na tlačítko VSTUP do ESHOPU maskáče navštívite náš ESHOP army shop nitra. Naša ponuka je zameraná predovšetkým na maskáče a outdoor oblečenie. Okrem oblečenia ale nájdete u nás aj iný zaujímavý sortiment tovaru a samozrejme už tradične aj v dobrých cenách. V našej ponuke nájdete aj užitočné outdoor vybavenie do prírody napr., nože lovecké aj vreckové, taktiež mačety do lesa a karambity, ďalekohľady a rôzne surival balíčky na pobyt v prírode, zapalovače, kresadlá a telesné oteplovače, kompasy a buzoly, taktiež môžete v našom eshope nájsť aj taktickú obuv vojenské kanady vz.60 a inú outdoor taktickú obuv. Ponúkame aj vojenské spacáky z vojenských výpredajov, záklaďácke a dôstojnícke. Z oblečenia môžeme ešte spomenúť dámske, detské a pánske bombery, športové a softvelové bundy a ešte mnohé iné oblečenie.

maskáčové nohavice

maskáčové nohavice
maskáčové nohavice dámske


Ak máte záujem o kvalitné detské, pánske a dámske maskáče, nohavice a bundy, dovoľte aby sme Vám priblížili našu ponuku. U nás nájdete len tie najvyhľadávanejšie maskovacie nohavice na trhu a navyše aj za výhodné ceny. Vyberte si z rôznych strihov, typov, modelov ( zateplené, nepremokavé) a samozrejme veľký počet rôznych farebných vzorov. Medzi najobľúbenejšie camouflage vzory patria – woodland a hardwood, 3D realtree, kryptek mandrake a highlander, metro, oak wood, desert, tactical 3E … Ako už iste viete, maskáče sú vhodným oblečením na rôzne vonkajšie aktivity ako prechádzky v lese, turistika, rybolov, zber hríbov a pod., a samozrejme aj ako neformálne oblečenie na von, ale určite si toto oblečenie obľúbite nosiť aj v domácnosti. K pekným maskáčom by sme odporučili aj nejaké pekné vojenské tričko alebo tielko, vďaka ktorému si môžete vytvoriť zaujímavý maskáčový outfit, ktorý bude naozaj originálny.

armyshop nitra je tu pre Vás 24 hod.,

Ak Vás naša ponuka tohto outdoorového oblečenia a iných doplnkov a vybavenia zaujala a chcete si ju prezrieť kompletnú, tak prosím prejdite do nášho e-shopu kliknutím na obrázok hore e-shop a pevne veríme, že si určite niečo vyberiete z našej skvelej ponuky. Alebo nás navštívte na našej stránke na armyshop nitra kde máme v ponuke vojenské a outdoorové vybavenie, ako aj taktickú výbavu pre army nadšencov. Nájdete u nás nože a mačety, ďalekohľady a monokuláre, buzoly, kompasy, kresadlá a zapaľovače, ale aj stany a spacie vaky, ešusy a kotlíky, termosky a šálky, nerezové poháre a poľné fľaše a mnohé iné. Sme tu pre vás každý deň 24 hodín online a od pondelka do piatku v čase od 07.30 do 16.30 hod., aj v obchode. Pokiaľ Vám tento čas na vyzdvihnutie objednávky nevyhovuje skúste si zavolať na naše číslo 0905 372 062 a dohodnite si iný termín hoci aj v sobotu alebo aj v nedeľu. Ako tvrdíme sme tu pre Vás 24 hodín denne.


 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.