nože

Nože, mačety, bodáky, karambity a vrhacie hviezdice na predaj

nože
Vstup do E-SHOPU tu:

 

V našom army e-shope nájdete okrem ponúkaných loveckých nožov aj rôzne iné typy ako sú napr., nože vreckové, multifunkčné a univerzálne, vrhacie, mačety a kukri, švajčiarske vojenské a outdoor nožíky, univerzálne a dekoračné alebo  aj špeciálne exotické karambity, pre mladých máme zase motýliky a pre zberateľov kordy, kordíky, meče, šable, katany a iné. U nás si vyberiete zo širokej ponuky v ktorej ponúkame aj mačety do lesa, ktoré máme v kratších ale aj v dlhších verziách, vrhacie nože, sekerky alebo hviezdice, sekáče, multifunkčné nože do prírody alebo survival nože s paracord šnúrou a kresadlom. Na dekoráciu do domu, chaty alebo do Vašej zbierky ponúkame aj dekoračné nože, meče, šably, katany a sekery. Všetky produkty sú vyrobené z kvalitných nehrdzavejúcich materiálov, ktoré zabraňujú rýchlemu opotrebeniu. Naše nože sú vhodné takmer všade, do prírody, na stanovačku, ak sa vyberiete na chatu, alebo aj v domácnosti do kuchyne, či do dielne pre domáceho kutila. Ak sa rozhodnete nás navštíviť v našom eshope stačí len kliknúť na obrázok vyššie Vstup do E-SHOPU, alebo nás môžete navštíviť v našej predajni Lehota pri Nitre odberné miesto a výdaj tovaru.

Produkty z nášho army shopu sú vhodné aj ako darček pre mužov a pre všetkých ostatných vyznavačov prírody., Nôž je darček ktorý určite poteší všetkých milovníkov prírody a prechádzok v lesoch. Špeciálne máme aj nože určené pre poľovníkov a rybárov s vyobrazením prírody a divých zvierat. Naša top ponuka je momentálne najvyhľadávanejší nôž na internete karambit prezývaný inak aj pazúr. Nôž pochádza z juhovýchodnej časti Ázie a dodnes ho možno vidieť v odľahlých oblastiach filipínskeho súostrovia hlavne Indonézie. Tento nôž bol a stále aj je využívaný v poľnohospodárstve na zber úrody, neskôr sa z neho stal aj bojový nôž. Veľkej obľube sa teší najmä kvôli svojmu exotickému vzhľadu. Karambit má totižto mierne ohnutú čepeľ pripomínajúci pazúr veľkej mačky a disponuje špeciálnym krúžkom na prst. Čepeľ môže byť pevná, alebo aj zatváracia a rúčka býva zhotovená  z dreva, kovu alebo výnimočne aj z plastu a celý tvar karambitu je mierne pretiahnutý a pôsobí tak dosť nezvyčajne. Možno aj preto sa teší svojej sláve a obľube. Každopádne je to veľmi zaujímavo riešený nôž.

 


vrhacie nože 3 ks Red Lace s obojstranným ostrím čepele a paracordom

vrhacie noze
Vrhacie nože 3ks

sada troch vrhacích nožov
rozmer noža : 203 mm
dĺžka čepele : 130 mm
materiál : oceľ
vrhacie nože 3 ks Red Lace – s obojstranným ostrím čepele a rukoväťou s červeným lankom
použitie : vrhacie nože na športové účely, nácvik vrhacích techník a pod.
pre bezpečný a pevný úchop sú omotané červeným lankom
dodáva sa v čiernom puzdre, ktoré je možné upevniť na opasok
Dôležité upozornenie : Tento produkt je možné zaslať iba osobám starším ako 18 rokov.Potvrdením objednávky potvrdzujete túto skutočnosť.

 

 


nožík vreckový skladací Columbia camouflage

vreckove noze
vreckový nôž Columbia

 

rozmery noža : zložený stav – 13 cm
rozložený stav – 22 cm
veľkosť čepele – 9 cm
nožík vreckový skladací Columbia camouflage
špecifikácia : celokovový vreckový zatvárací nožík s dômyselným otváraním v maskáčovom prevedení
je opatrený oceľovým klipom, ktorým ho možno pripevniť na opasok
je uložený v nylonovom puzdre
vhodný na bežné použitie, ale aj do prírody, kempovanie, pre hubárov, rybárov a pod.

 

 


obojručná mačeta Camo s drevenou rukoväťou

macety
Mačeta Camo maskáčová

celková dĺžka mačety : 78 cm
dĺžka čepele : 58 cm
hrúbka čepele : 4 mm
váha : 1,10 kg
kvalitná obojručná mačeta Camo s drevenou rukoväťou
špecifikácia : praktická mačeta s hladkým ostrím svojím tvarom pripomína šabľu
vyrobená je z vysokokvalitnej ocele a nahradí nôž, sekeru, otvárač na fľaše alebo meč
chrbtová horná časť čepele je čiastočne ozubená
drevená rukoväť je zakončená záštitou
mačeta je dodávaná s nylonovým maskáčovým puzdrom ktoré možno pripevniť na opasok
vhodná do každej záhrady, chalupy, do prírody na sekanie kríkov, starej buriny, osekávanie mladých vetví a pod.


Tovar skladom : 95% z ponúkaného tovaru máme neustále na sklade a preto Vám vieme dodať objednaný tovar do 24 hodín. Vypredaný tovar neustále dopĺňame. Okrem nožov máme na predaj maskáče, maskáčové nohavice, tepláky, legíny a letecké bomber bundy tkz., bombery. Obuv vojenské kanady vz60 vojenské spacáky záklaďácke aj dôstojnícke, ruksaky a tašky, survival taktickú výbavu do prírody. Tiež máme v ponuke dekorácie do bytu a do vašich klubovní, dekoračné nože, vlajky, odznaky a zástavy rôznych štátov, plechové staré retro cedule a tabule s army vojenskou a outdoor tematikou a ešte iné. Vstúpte do nášho eshopu a určite si vyberiete svoj tovar.

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.