poštovné

Vyberte si najvhodnejší spôsob dopravy za najvýhodnejšiu cenu.

Dodanie tovaru do 24 hod. Platí len v pracovných dňoch !

Spôsoby platby

Na dobierku :

Poštový kuriér  Vám prinesie balík na Vašu adresu. Za balík zaplatíte pri jeho prevzatí. Pokiaľ si neželáte aby Vám bol balík doručený na Vašu uvedenú adresu, oznámite to poštovému kuriérovi, keď Vás bude kontaktovať, alebo to uveďte priamo do poznámok pri vyplňovaní objednávky.

Kuriér spol. GEIS Vám prinesie balík na Vašu adresu, predtým Vás bude kontaktovať. Za balík zaplatíte pri jeho preberaní.

Platba bankovým prevodom :

Po vytvorení  a odoslaní objednávky Vám zašleme na Vami uvedený e-mail všetky údaje potrebné na bankový prevod. Po pripísaní požadovanej sumy na náš účet, alebo zaslaní na náš e-mail potvrdenie o prevode Vám bezodkladne zašleme balík spôsobom, ktorý ste si zvolili pri vyplňovaní objednávky.

Objednávky prijaté do 14.00 hod. budú spracované ešte v tento deň a odoslané.

 

ARMY A OUTDOOR :

V našom internetovom obchode a veľkoobchode nájdete rôzne Army a Outdoor vybavenie alebo doplnky za naozaj bezkonkurenčné ceny a ešte aj so super rýchlym doručením tovaru už na druhý deň po objednávke. Ponuka z nášho army shopu nitra zahŕňa kvalitné produkty ako sú nože a mačety, plynové pištole ako aj iné pomôcky na sebaobranu, ale aj army dekorácie do bytu, či do Vašej klubovne, retro plechové tabule, kordy a meče. Do prírody máme kvalitné ruksaky, vojenské spacáky, ďalekohľady, tašky a pod. Neváhajte a navštívte nás a vyberte si z našej jedinečnej ponuky.

medzi novinkami a hitmi sme medzi prvými

V našom army shope ale nájdete aj mnohé iné užitočné vybavenie. Už 25 rokov máme pre Vás kvalitné a hlavne cenovo veľmi prijateľné produkty. Za tých 25 rokov sme sa naučili ktoré produkty sú dobré a pre Vás užitočné a ktoré nie až tak veľmi. Tie druhé sme samozrejme vylúčili z našej ponuky. Nechceme Vám totižto za každú cenu nanútiť tovar nekvalitný a pre Vás nezaujímavý. Snažíme sa pre Vás zadovážiť aj nové trhové novinky a hity a naozaj len v dobrých cenách. Jednou z takýchto noviniek sú aj nože karambity ktoré ešte pred pol rokom nikto nepoznal, zatiaľ čo my sme s nimi prišli na slovenský trh medzi prvými. Samozrejme okrem nadšencov počítačových hier. Odtiaľ sa totižto karambit preslávil ako bojový nôž a okamžite si získal obľubu u mnohých z Vás. Počítačová Hra counter strike global offensive je práve tá ktorá vyniesla karambitu slávu, aj keď tento nôž je starý mnoho rokov. A dokonca jeho prapôvod vôbec nebol ako bojový nôž. Pôvodne to bol obyčajný poľnohospodársky nástroj. No ale skrátka aj takýto nôž si môžete u nás zakúpiť vo veľmi dobrej cene.

TOVAR SKLADOM :

95% nami ponúkaných produktov máme trvalo na sklade. Produkty ktoré sú vypredané, či inak nedostupné neustále naskladňujeme každý týždeň a preto Vám vieme zabezpečiť dodanie tovaru do 24 hodín.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.